Tips
Tips
wpDiscuz – WordPress Comment Plugin + Plugins

Wordpress Plugins Silver wpDiscuz – WordPress Comment Plugin + Plugins 7.1.5

Ingen behörighet att ladda ner
Filstorlek
8,31 MB
Pris
5 Silverkrediter
Språk
Engelska
wpDiscuz 7 är ett revolutionerande perspektiv på den kommenterande världen!
Detta plugin ändrar din webbplats diskussionsupplevelse och ger dig nya användarengagemangsfunktioner. Det har förbättrats helt med helt nya innovativa funktioner som ger live till din webbplats.

wpDiscuz3.png
Med wpDiscuz 7 har vi skapat en helt ny funktion i kommentarvärlden och är glada att kunna presentera inline-kommentarer och feedback. Den här funktionen är en interaktiv artikelläsning med författarens frågor och läsares feedback (kommentarer). Nu kan artikelförfattare lägga till frågor till läsare i valfritt stycke i texten och be om feedback medan besökare läser den.

När en fråga har lagts till i artikelredigeraren (backend) kommer läsarna att se en liten kommentarikon på artikeln (frontend) bredvid den textdel du har valt. Den här funktionen engagerar inläggsläsare som bjuder in dem att kommentera och lämnar en feedback medan de läser utan att bläddra nedåt och använda standardkommentarformuläret.

Innan du var tvungen att skapa ett betygsfält i kommentarformulär så att användare kan betygsätta artiklar medan de kommenterar. Det fanns inget sätt att betygsätta utan att kommentera. Nu kan användare betygsätta artiklar utan att lämna kommentarer. wpDiscuz 7 levereras med fristående Post Rating-system som ligger under artikelinnehållet.

Nu kan du följa dina kommentarer och författarstatistik i wpDiscuz Dashboard. wpDiscuz 7 ger dig grafisk statistik för regelbundna och integrerade kommentarer. Du kan välja tidsperiod och filtrera kommentartyper. Du kan också se mest aktiva användare och prenumerationer i sorteringsbara tabeller. Du kan sortera användare efter upplagda kommentarer, antal prenumerationer, följare osv ...

= Add-ons =

* | [wpDiscuz - Bundle](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-addons-bundle/)
* | [wpDiscuz - Emoticons](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-emoticons/)
* | [wpDiscuz - Media Uploader](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-media-uploader/)
* | [wpDiscuz - Embeds](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-embeds/)
* | [wpDiscuz - Comment Author Info](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-comment-author-info/)
* | [wpDiscuz - Google ReCaptcha](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-recaptcha/)
* | [wpDiscuz - myCRED Integration](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-mycred/)
* | [wpDiscuz - Widgets](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-widgets/)
* | [wpDiscuz - Front-end Moderation](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-frontend-moderation/)
* | [wpDiscuz - Subscription Manager](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-subscribe-manager/)
* | [wpDiscuz - Comment Search](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-comment-search/)
* | [wpDiscuz - Comment Translation](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-comment-translation/)
* | [wpDiscuz - Comment Report and Flagging](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-report-flagging/)
* | [wpDiscuz - Ads Manager](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-ads-manager/)
* | [wpDiscuz - User & Comment Mentioning](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-user-comment-mentioning/)
* | [wpDiscuz - Advanced Likers](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-advanced-likers/)
* | [wpDiscuz - Comments Censure](https://gvectors.com/product/comments-censure-pro/)
* | [wpDiscuz - Online Users](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-online-users/)
* | [wpDiscuz - Private Comments](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-private-comments/)
* | [wpDiscuz - Syntax Highlighter](https://gvectors.com/product/wpdiscuz-syntax-highlighter/)
  • wpDiscuz2.png
    wpDiscuz2.png
    125.7 KB · Visningar: 6
  • wpDiscuz1.png
    wpDiscuz1.png
    37.3 KB · Visningar: 7
Författare
micke
Pris
5.00 Silverkrediter
Nedladdningar
0
Visningar
121
Första utgivniningen
Senaste uppdateringen
Betyg
0.00 stjärn/or 0 betyg

Mer filer av micke

Senaste uppdateringarna

  1. Uppdatering 7.1.5

    * Fixed Bug: Small issue with feedback forms * Added: Removes post related feedback forms when...
  2. Uppdatering 7.1.0

    * Added: Live removing of moderated comments when the live update is enabled * Added: Display...
aglow
Top